Movies
Ratings
185
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0