Titles you rated
Sister ActRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0