Movies
Ratings
213
HancockRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 2.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0