Titles you rated
May 18Rated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0