Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0