Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5