Movies
Ratings
51
MetamorphosisRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
StealthRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0