Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5