Movies
Ratings
79
MarathonRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0