Titles you rated
The ContactRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0