Movies
Ratings
274
GattacaRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
NerveRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
FameRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0