Movies
Ratings
384
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0