Movies
Ratings
65
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
DittoRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0