Movies
Ratings
134
Before SunriseRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 0.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.5