Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 4.0