Movies
Ratings
64
Spirited AwayRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Princess and the PilotRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
BobbyRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0