Titles you rated
Green Lantern: First FlightRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.0