Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Europa ReportRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0