Titles you rated
Star TrekRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
SaltRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0