Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0