Movies
Ratings
129
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0