Movies
Ratings
324
SaltRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 2.5- BlackRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 2.0
HallelujahRated ★ 3.0
Harry BrownRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5