Movies
Ratings
330
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5