Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0