Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5