Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0