Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0