Movies
Ratings
114
TenetRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.5