Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.5
Upside DownRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5