Movies
Ratings
277
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0