Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0