Movies
Ratings
101
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0