Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0