Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
GreaseRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.5
JuniorRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0