Movies
Ratings
108
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0