Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 3.5
RenoirRated ★ 2.5
Madame BovaryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0