Titles you rated
School of RockRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5