Movies
Ratings
249
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
HeadhuntersRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.5
FlightRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
CloverfieldRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5