Movies
Ratings
494
The Grand HeistRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0