Movies
Ratings
62
The FortressRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
LegendRated ★ 0.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
Air AmericaRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
CountdownRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 5.0