Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5