Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0