Movies
Ratings
40
A PetalRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5