Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
Fatal FrameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
National Geographic: Beyond the Movie - The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
National Geographic: Beyond The Movie - The Lord Of The Rings: Return Of The KingRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
PiratesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0