Movies
Ratings
63
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
ExtinctionRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 0.5
Be with YouRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ItRated ★ 0.5
ThorRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Eddie the EagleRated ★ 1.5
RampageRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0