Movies
Ratings
83
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0