Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0