Movies
Ratings
721
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5