Titles you rated
Logan LuckyRated ★ 4.0
Super Cute AnimalsRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
SuburbiconRated ★ 5.0
The Night Eats the WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
David Lynch: The Art LifeRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
GoldRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0