Movies
Ratings
342
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.0
JawsRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 1.5
HawkingRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 2.5
The Last StandRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 1.5